سربرگ

چاپ ست اداری و ست چاپی شرکت شامل چاپ سربرگ، چاپ پاکت، چاپ کارت ویزیت و … می شود  که برای انجام مکاتبات و نامه تجاری و اداری توسط شرکت ها و سازمان ها استفاده می گردد.سربرگ شرکت معرف و هویت سازمانی هر کسب و کاری است.

Running Sneakers | Nike Shoes

ادامه مطلب...

سرنسخه

نسخه ایی که  پزشكان جهت درج دارو از آن استفاده می نمایند دارای ابعاد و سایز های استانداردی است كه از طرف وزارت بهداشت تعیین شدهه. جهت طراحی و چاپ نسخه و سرنسخه از جهت رنگ هیچ محدوديتی وجود ندارد و ميتوان طرح های مختلفی را اجرا نمود. چاپ نسخه به صورت عمودی یا افقی بلامانع است.

Sportswear Design | Releases Nike Shoes

ادامه مطلب...

سررسید و تقویم

سالنامه یا سررسید یا تقویم، دفترچه یا یادداشتی است چاپ شده که در مورد رویدادهای اتفاق افتاده در یک سال اطلاعات می‌دهد. در چاپ سررسید ممکن است موضوعات مختلفی از جمله اقتصادی، اجتماعی، تبلیغاتی و غیره را پوشش دهند و یا تنها به یک موضوع بپردازند.

Sports Shoes | Nike KD 14 Colorways, Release Dates, Price , Iicf

ادامه مطلب...

تراکت

 تراکت نوعی از تبلیغات حضوری و کاغذی است که تبلیغ کننده و برند با هدف پخش تراکت را چاپ و در فضاهای عمومی  و درب منازل بین مردم پخش می‌شود.

Sports Shoes | Nike

ادامه مطلب...

ساک دستی

ساک دستی، در حالت معمول عنوان یک ابزار حمل بار سبک و دم دستی و بسته‌بندی استفاده می شود ، امروزه همین ساک ها در بسیاری موارد به عنوان ابزار تبلیغاتی و برند سازی، توانسته جایگاه خوبی در بازار تبلیغات و برندسازی داشته باشد.

latest Nike Sneakers | jordan Release Dates

ادامه مطلب...