سالنامه، سررسید، چاپ سررسید ، چاپ تقویم ، چاپ سالنامه ، تقویم سال جدید

سالنامه یا سررسید یا تقویم، دفترچه یا یادداشتی است چاپ شده که در مورد رویدادهای اتفاق افتاده در یک سال اطلاعات می‌دهد. در چاپ سررسید ممکن است موضوعات مختلفی از جمله اقتصادی، اجتماعی، تبلیغاتی و غیره را پوشش دهند و یا تنها به یک موضوع بپردازند.

Sports Shoes | Nike KD 14 Colorways, Release Dates, Price , Iicf

سالنامه می‌تواند شامل فهرست مناسبت‌هایی باشد که بنا به تصمیماتی اتخاذ شده‌اند تا یاد و خاطرهٔ حوادث، اتفاقات، یا انسان‌های نام‌آور را زنده نگه‌دارند. همچنین به خاطر کاربردی بودن سررسید و همچنین عمر یکساله‌ی آن می‌تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی سودمند نیز مورد استفاده قرار گیرد. 

یکی از گسترده ترین هدایای تبلیغاتی در آستانه ی سال جدید، چاپ سررسید سال جدید می باشد؛ شرکت ها هم از خدمات مختلف تبلیغاتی با طراحی سررسید نظیر چاپ طلاکوب و داغی بر روی جلد، قرار دادن لت های تبلیغاتی در داخل سررسید، جلد و آستر بدرقه اختصاصی، ترام صفحات و … بهره می برند. زیرا با تقویم رومیزی و یا تقویم دیواری اختصاصی در تمام طول سال در مقابل چشمان مشتریان خود خواهید بود. چاپ سررسید اختصاصی، تبلیغاتی موثر و ماندگار جهت معرفی محصولات شما می باشدکه با کادر حرفه ای آدُر این مهم مطابق سلیقه ومحصول شما انجام میگیرد. ضمن اینکه انواع خدمات چاپ روی تقویم های آماده هم توسط ما انجام می پذیرد .

 به روزترین تقویم ها را که با خلاقیت طراحی سررسید به صورت تمام اختصاصی با لوگو و مشخصات شما چاپ شده اند را از ما بخواهید تا با طراحی اختصاصی سررسید بازدهی تبلیغات شما افزایش یابد.

 آماده عقد قرارداد با کلیه شرکت ها و ارگان های دولتی هستیم. کلیه سفارشات از زمان تاییدیه طراحی در کوتاهترین زمان ممکن انجام خواهد گرفت. برای دستیابی به لیست قیمت چاپ سررسید جدید با ما تماس بگیرید.